מגורים על התעלות
חיים בסירהאנשים רבים בחרו לחיות את חייהם על התעלות.אלה יכולים להיות פנסיונרים בעלי בית באנגליה או ארה"ב למשל שבאים לחיות בסירה שלהם חלק מהשנה ובשאר הזמן גרים בבית הפרטי שלהם ואלה יכולים להיות חסרי אמצעים שגילו שלחיות על סירה זול יותר וקל. הם יכולים להיות אנשים חברותיים או מנותקים מהחברה. רבים לא חיים על הסירה אבל אוהבים לבלות בתעלות והם רוכשים סירה משלהם. הם מפליגים בשבתות, בחגים ובחופשות. הם מקשטים את הסירות על פי רצונם ויש אומנות שלמה שהתפתחה בתעלות. חלק מגדלים פרחים, שמים פסלים ובובות על הגג ועוד.


פרחים על הגג        קישוטים על הגגיש אומנות על הסירות ואומנות על הגדות. יש סגנון ציור יחודי לדלתות הסירות בצבעים עליזים עם טירות ופרחים. ציירת מפורסמת מוכרת את ציוריה בהמון כסף. היא גרה על סירה עם חברתה הלסבית והן מציירות לאנשים את הדלתות וחיות מזה יופי. יש בובות נפוצות מעץ בדמות פינוקיו.


קישוטים שונים        קישוטים שוניםדוגמאות נוספות לציורים וקישוטים


קישוטים שונים        קישוטים שונים        קישוטים שוניםפיסול סביבתיסירות פרטיות מקושטות בציורים ומוטיבים מיוחדים על הדלתות ודפנות הסירה, וילונות תחרה בחלונות, סמלים עם שמות התעלות והמעברים. אבל הכי יפה על הגגות:בדרך כלל גן פורח. שפע פרחים, לעיתים רואים גינת תבלינים. הגינות הפורחות משולבות בפסלים של גמדים, חתולים, כלבים ובובת עץ מקסימה (כמו מהקוסם מארץ עוץ). הכל ססגוני מאד.


מתגוררים על הספינה        גינת תבלינים על הגג         גינה על הגגמייצרים חשמל מהרוח        מייצרים חשמל סולריהתעלות מהוות גם אתר בילוי למטיילים וספורטאים. המון הולכי רגל וכיום שבילי הגרירה נחשבים למסלולים לאומים מומלצים, אלפי הולכים אם זה לטיול יומי או לטיולים ארוכים, המון רוכבי אופניים, אלפי דייגים המתמקמים בגדות (הם חייבים להיות רשומים במועדונים מיוחדים) יש להם רישיון לדוג ואת הדגים הם מתבקשים ? להחזיר למים


רוכבי אופניים        דייגיםכשעוברים ליד הדייגים, הם מרימים את החכות כדי לאפשר לסירה לעבור אבל אנחנו מתבקשים להאט את המהירות כדי למנוע מהדגים לברוח וכו


           

picture

 

קישורים נוספים


Google